ارزان ترین کابل های شبکه موجود در بازار

خانه    بلاگ      ارزان ترین کابل های شبکه موجود در بازار
ارزان ترین کابل های شبکه موجود در بازار

ارزان ترین کابل های شبکه از پرفروش ترین انواع این محصول در بازار است . کابل ها در شبکه های اینترنتی و مخابراتی وظیفه ایجاد ارتباطی قدرتمند بین دو سخت افزار را برعهده دارند . با بهره گیری از این محصول می توانید به راحتی اطلاعات موجود در شبکه را از یک سیستم به سیستم دیگر منتقل کنید .

کابل های شبکه از ترکیب فناوری های مختلفی به دست می آیند . هر یک از انواع این محصول در مجموعه ها وظیفه به خصوصی برعهده می گیرند . از این تجهیز به منظور جلوگیری از حذف اطلاعات و بهینه سازی ارتباط بین سخت افزار ها و نرم افزار ها استفاده کنید .

در ادامه درباره خصوصیات و وظایف کابل های شبکه توضیح می دهیم ، با ما همراه شوید .

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره سینی رک شبکه

انواع کابل های شبکه

در مقاله ارزان ترین کابل های شبکه به معرفی پرفروش ترین انواع این محصول می پردازیم . کابل شبکه از مهم ترین تجهیزات شبکه در بازار است . این محصول تأثیر ویژه ای بر قدرت ، سلامت و ایمنی مجموعه دارد .

با استفاده از انواع کابل ها می توان محیطی ایمن برای پردازش و ذخیره سازی اطلاعات در فضاسنتر مرکزی ایجاد کرد . این تجهیز با این که در کل 50 سانتی متر است ، اما بسیار قدرتمند و مطمئن می باشد .با قرار گیری این محصول در شبکه ، میزان آسیب پذیری دستگاه ها به حداقل می رسد .

تولید کابل های شبکه در رنگ ، جنس ، مدل ، قدرت ، ولتاژ و … صورت می گیرد . انواع این محصول با قیمت های مختلفی در بازار عرضه می شوند . در موارد ذیل لیستی از ارزان ترین کابل های شبکه تهیه کرده ایم :

1 _ کابل اترنت ( Ethernet Cable ) :

محصولات این دسته از ارزان ترین کابل های شبکه موجود در بازار است . از پر فروش ترین انواع آن ، می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

_ کابل Cat5e : این کابل برای انتقال داده با سرعت 1 گیگابیت بر ثانیه استفاده می شود .

_ کابل Cat6 : این کابل برای انتقال داده با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه به کار می رود .

_ کابل Cat6a : محصولات این دسته برای انتقال داده با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه در فواصل بلند تر مورد بهره وری قرار می گیرند .

2 _ کابل فیبر نوری ( Fiber Optic Cable ) :

_ کابل Single-mode : این محصول برای انتقال داده در فواصل بلند با سرعت های بالا به کار می روند .

_ کابل Multi-mode : این تجهیز قدرتمند برای انتقال داده در فواصل کوتاه تر با سرعت های کم استفاده می شوند .

 3_ کابل واکسیال ( Coaxial Cable ) :

_ کابل RG _ 6 : این نوع کابل های شبکه برای انتقال سیگنال تلویزیونی ، اینترنت کابلی و سیستم های CCTV کاربرد دارند .

_ کابل RG _ 11 : این محصول جهت انتقال سیگنال تلویزیونی و اینترنت کابلی در فواصل بلند تر استفاده می شود .

4 _ کابل تلفن ( Telephone Cable ) :

_ کابل Cat3 : این محصول وظیفه انتقال صدا و داده در شبکه های تلفنی برعهده دارد .

5 _ و …

موارد فوق تعدادی از ارزان ترین کابل های شبکه در بازار است . این محصول توانمند در طراحی شبکه های اینترنتی به کمک شما می آید . حتما در طراحی شبکه های کوچک و بزرگ از انواع این تجهیز بهره ببرید .

انواع کابل های شبکه

مزایای استفاده از کابل های شبکه در مجموعه ها

در این بخش از مقاله ارزان ترین کابل های شبکه ، درباره مزایای استفاده از این محصول توضیح می دهیم . با استفاده از این تجهیز توانمند می توان محیطی ایمن در مجموعه به پا ساخت .

این کابل دارای ساختاری پیچیده و سخت است . در طراحی این محصول از چندین فناوری مختلف استفاده می شود . از این رو حتی در شرایط سخت نیز از نرم افزار ها و سخت افزار های مجموعه محافظت می کنند .

ارزان ترین کابل های شبکه به معنای خرید محصولات بی کیفیت بازار نیست . تولیدکنندگان برای جلب نظر مشتریان به خرید این محصول ، انواع کابل ها را در قیمت هایی پایین در فروشگاه ها عرضه می دارند .

استفاده از این تجهیز ، تغییراتی مطلوب در چگونگی ارتباط دستگاه ها با یکدیگر به وجود می آورد . از مزایای نصب کابل های شبکه در مجموعه های اینترنتی و مخابراتی عبارتند از :

  • پایداری و قابلیت اطمینان :

کابل های شبکه عموماً مقاوم و سخت هستند . این محصولات در برابر تداخل های الکترومغناطیسی و نویز های خارجی از تجهیزات پستو محافظت می کنند . همچنین اختلالات موجود در مسیر پردازش داده ها را نیز از بین می برند .

  • قابلیت ارتقاء :

قابلیت ارتقاء از مزایای اصلی کابل های شبکه است . با توجه به پیشرفت فناوری ، استاندارد های جدیدی در طراحی و ساخت کابل های شبکه به کار می روند . با استفاده از این محصولات می توان شبکه خود را بروز رسانی کنید و بر سرعت و عملکرد آن بیفزایید .

  • امنیت :

استفاده از کابل های شبکه برای ارتباطات شبکه ، امنیت بیشتری نسبت به روش های بی سیم فراهم می کند . در شبکه های بی سیم ، اطلاعات در معرض حملات هکران هستند . با نصب این کابل ها در مجموعه ، احتمال بروز این مشکل را به حداقل برسانید .

تمامی مزایای فوق در ارزان ترین کابل های شبکه نیز دیده شده است . برای طراحی شبکه های خود از این محصول غافل نشوید .

 

مزایای استفاده از کابل های شبکه در مجموعه ها

آیا ارزان ترین کابل شبکه با محصولات گران قیمت بازار فرقی می کند ؟

در ابن بخش از مبحث ارزان ترین کابل های شبکه ، درباره تفاوت کابل های گران قیمت و ارزان قیمت صحبت می کنیم . غالبا شرکت هایی که در حوزه فروش این محصول فعال هستند ، تولیدات خود را با قیمت هایی مناسب در بازار توزیع می کنند .

تمامی شرکت ها و واحد ها با هدف جلب مشتریان بیشتر از این قاعده پیروی کردند . ارزان ترین کابل های شبکه از نظر سخت افزاری و قدرت هیچ فرقی با محصولات مشابه گران قیمت ندارند .

برند نبودن ، از دلایل قیمت پایین کابل های شبکه است . با خرید این محصولات مجموعه شما آسیب نمی بیند ، بلکه قدرتمند تر از روز های قبل به پردازش و ذخیره سازی اطلاعات می پردازد .

آیا ارزان ترین کابل شبکه با محصولات گران قیمت بازار فرقی می کند ؟

سخن پایانی

آماد سیستم از تولید کنندگان بزرگ صنعت الکترونیک است . این شرکت در حوزه تولید رک و متعلقات آن فعالیت می کنند . با مراجعه وب سایت فروش این مجموعه بزرگ می توانید ارزان ترین کابل های شبکه را در اجناس اصل سفارش دهید .

بیشتر بخوانید: نحوه محافظت از رک های شبکه

نظرات شما

نظر شما پس از تایید از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود

مشاوره رایگان تلفنی
026-34705574