خرید، قیمت و تولید رک ایستاده در دماوند

خانه    بلاگ      خرید، قیمت و تولید رک ایستاده در دماوند
خرید، قیمت و تولید رک ایستاده در دماوند

رک ایستاده به عنوان یکی از مهمترین تجهیزات است، که در شبکه و سرورها امنیت و نظم ترتیب ایجاد می کند. با استفاده از رک های ایستاده می توانید، تجهیزاتی را که در شبکه وجود دارد، در برابر خطرات و آسیب های احتمالی محافظت کنید. رک های ابستاده فضای کمی را اشغال می کنند. از این رو بسیار مورد توجه واقع شده اند.

برای آشنایی با فرایند خرید ، قیمت و تولید رک ایستاده در دماوند با ما همراه باشید. قصد داریم در این مطلب مواردی را که در این زمینه حائز اهمیت است مورد بررسی قرار دهیم.

تولید رک ایستاده در دماوند

درباره ی تولید رک ایستاده در دماوند باید بگوییم، که این فرایند باید بر اساس معیارهای جهانی انجام بگیرد. رک های ایستاده را معمولا برای ایجاد امنیت، نظم و ترتیب و صرفه جویی در فضای کاری استفاده می کنند. این تجهیزات به شکل سبک و کم حجم طراحی می شوند. در ادامه به فاکتورهای تاثیر گذار در امر تولید این رک ها اشاره خواهیم کرد.

تولید رک ایستاده در دماوند

·         متریال رک

برای ساخت رک های ایستاده لازم است از متریال مرغوب و باکیفیت بالا استفاده شود. این مواد را از بین آلیاژهایی نظیر آلومینیوم و فولا انتخاب می کنند. فولاد به دلیل کیفیت و مقاومت بالایی که دارد گزینه ی بهتری به شمار می رود.

·         ارتفاع رک

یکی دیگر از مواردی که برای تولید رک ایستاده در دماوند بسیار مهم است، ارتفاع رک ها می باشد که باید بر اساس متدها و معیارهای جهانی انتخاب شود. ارتفاع رک ها باید به گونه ای طراحی شود که با دیگر اجزای شبکه در هماهنگی باشد. هر چقدر میزان یونیت در رک های ایستاده بیشتر باشد به تبع ارتفاع رک هم افزایش پیدا می کند.

·         عرض رک

از دیگر فاکتورهای موثر در تولید رک ایستاده در دماوند عرض این تجهیزات می باشد. اندازه ی عرض رک به اندازه ی ارتفاع مهم است. در صورتی که هنگام طراحی عرض رک در ابعاد غیر استاندارد ایجاد گردد، نمی توانیم در زمان قرارگیری در شبکه انتظار داشته باشیم، که تجهیزات با سایز استاندارد را در خود جای دهد.

بیشتر بخوانید: رک دیواری

·         عمق رک

برای تولید رک های ایستاده در دماوند لازم است، به یک مسئله ی دیگر هم توجه نمایید. عمق رک یکی از موارد تعیین کننده در هنگام تولید به شمار می رود. فضای داخلی رک ها یعنی فاصله ای که بین پنل پشتی تا درب وجود دارد، را به عنوان عمق رک در نظر می گیرند.

·         سیستم تهویه

تولید رک ایستاده در دماوند باید بر اساس اصول ایمنی انجام بگیرد. یکی از موارد ایمنی که باید در هنگام ساخت رک مورد توجه قرار بگیرد، ایجاد سیستم تهویه در رک ها می باشد. با توجه به اینکه رک ها را برای محافظت از تجهیزات موجود در شبکه از گزند بیگانگان نصب می کنند، لازم است به دلیل ساختار آن ها که از فلز و شیشه به وجود آمده است، به فن یا منفذ مخصوصی برای تهویه مجهز باشند. برخی از رک های ایستاده از طراحی اپن فریم برخوردار هستند. این طراحی باعث می شود، امکان تهویه آسان برای پنل های جانبی به وجود می آورد.

قیمت رک ایستاده در دماوند

پس از پرداختن به موضوع تولید، قصد داریم به قیمت رک ایستاده در دماوند بپردازیم. این رک ها با قیمت های گوناگونی در بازار ارائه شده اند. اما نکته ی مهمی که در مورد قیمت رک های ایستاده وجود دارد، این است که رک ها را نباید بر اساس قیمت ها محاسبه کنید.

یکی از موارد دیگری که بر قیمت رک های ایستاده وجود دارد، هر چقدر کیفیت اینمحصولات بیشتر باشد، طبیعتا از قیمت بالاتری برخوردار هستند. به عنوان مثال رک هایی که از جنس فولاد و آلومینیوم مرغوب می باشند، نسبت به نمونه های دیگر از قیمت بیشتری برخوردار هستند.

یکی دیگر از موارد تاثیر گذار درقیمت رک ایستاده در دماوند تعداد یونیت ها و گنجایش رک ها است. برخورداری از سیستم تهویه، قابلیت کنترل و نظارت بر سیم ها و کابل های موجود در شبکه از دیگر موارد تاثیرگذار بر قیمت به شمار می روند. از جمله مواردی که بر قیمت رک های ایستاده تاثیر بسزایی می گذارند، استفاده از متریال ضد ضربه در ساخت این رک ها می باشد. استفاده از مواد باکیفیت موجب می شود رک های تولید شده در برابر پوسیدگی، رطوبت، ضربه و فشارهای بیرونی مقاوم باشند.

خرید رک ایستاده در دماوند

اولین گزینه تاثیرگذار در خرید رک ایستاده در دماوند،انتخاب مراکز معتبر خرید می باشد. رک های ایستاده را جهت حفاظت و نگهداری، نظم بخشیدن به تجهیزات شبکه ها خریداری می کنند. خرید رک های ایستاده موجب می شود، تبادل هوای در این رک ها به وسیله ی فن های تعبیه شده در ساختار رک ها انجام بگیرد. در هنگام خرید رک ها دقت داشته باشید، این محصولات به قفل دیجیتالی یا مکانیکی مجهز باشند، تا امکان دسترسی به تهیزات شبکه را به میزان زیادی کاهش دهند.

نکته ی دیگری که در هنگام خرید رک ایستاده در دماوند باید به آن توجه کنید، این است رک های تولید شده به شکل مونتاژ عرضه می شوند، برای نصب در سرور یا شبکه به زمان کوتاهی نیاز دارند. کافی است محل نصب رک را از قبل مشخص کنید، سپس یبا استفاده از پیچ و مهره های مخصوص فرایند نصب رک ها را انجام دهید.

پیش از خرید رک های ایستاده لازم است درباره ی شرایط، موقعیت و نیاز خود تحقیق لازم را انجام دهید، سپس اقدام به خرید نمایید.

خرید رک ایستاده در دماوند

سخن پایانی

در این مطلب به شکل کاملا اجمالی به موضوع خرید ، قیمت و تولید رک ایستاده در دماوند پرداختیم. در هنگام خرید رک های ایستاده لازم است مواردی را در نظر بگیرید، که یکی از این پارامترها انتخاب برند معتبر می باشد. یکی از تولید کنندگان انواع رک در ایران آماد سیستم می باشد. می توانید خرید رک های مورد نیاز خود را به شکل آنلاین از سایت آماد سیستم انجام دهید.

نکته ی دیگر اینکه پیش از خرید رک های ایستاده باید تجهیزات موجود در شبکه را مورد بررسی قرار داده و بر اساس نیاز تان رک ایستاده مورد نظرتان را سفارش دهید.

نظرات شما

نظر شما پس از تایید از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود

مشاوره رایگان تلفنی
026-34705574