خرید، قیمت و تولید رک ایستاده در شهرکرد

خانه    بلاگ      خرید، قیمت و تولید رک ایستاده در شهرکرد
خرید، قیمت و تولید رک ایستاده در شهرکرد

رک ایستاده در شهرکرد زیر نظر برند آماد سیستم با هدف کارآفرینی در این منطقه تولید و به سراسر ایران توزیع می‌ گردد. رک ایستاده یکی از تجهیزات اصلی مراکز داده کوچک و بزرگ است، که در انواع باز، بسته، داخلی و اوت دور توسط این شرکت تولید می گردد.

رک ایستاده در هر نوعی که تولید شود، یک هدف دارد و آن هم حفاظت از تجهیزات گران بها و با ارزش مخابراتي، شرکت های آی تی، شرکت های توزیع برق و … است. برای آگاهی از نحوه تولید، خرید و قیمت رک ایستاده در شهرکرد در این مقاله با ما باشید.‌

تولید رک ایستاده در شهرکرد

تولید رک ایستاده در شهرکرد، در طی مراحل مختلفی انجام می گیرد و در هر مرحله کارکنان از مدرن ترین تجهیزات و فناوری ها استفاده نموده و نهایت دقت، تلاش و مهارت خود را به کار می گیرند.

رک های ایستاده تولید شده توسط این برند به دلیل کیفیت بالای ساخت (در تمام مراحل مانند طراحی، انتخاب مواد، جوشکاری و مونتاژ) مزایای زیادی را برای کاربران خود به ارمغان می آورند، از این مزایا می توان به بهبود سازماندهی مرکز داده، افزایش امنیت فیزیکی، افزایش تهویه هوا و پشتیبانی از مدیریت کابل ها اشاره کرد.

همچنین رک ایستاده تولید شده در این تولیدی، را می توان متناسب با گسترش فعالیت شرکت خود، به دلیل انعطاف پذیری بالا توسعه داد و همچنان استفاده نمود.‌

مهمترین ویژگی تولیدی رک ایستاده در شهرکرد ساخت رک های متناسب با استانداردهای جهانی و استفاده از مواد درجه یک است. رک های این تولیدی از مواد بادوامی مانند فولاد یا آلومینیوم درجه یک ساخته شده اند، که فضایی پایدار و امن را برای سرورها و تجهیزات شبکه‌ شما را ایجاد خواهد کرد.

رک ایستاده تولید شده در این تولیدی، در سایزهای استاندارد و سفارشی ساخته می شود؛ بنابراین نگرانی بابت متناسب بودن آن با تجهیزات یا فضای در دسترس خود نداشته باشید.

این تولیدی به علت سابقه زیاد در ساخت رک ایستاده، تمام نیازهای بازار را می شناسد و پا به پای پیشرفت تکنولوژی و تجهیزات شبکه، محصولات خود را ارتقا داده و تکمیل کرده است.

تولید رک ایستاده در شهرکرد

خرید رک ایستاده در شهرکرد

خرید رک ایستاده در شهرکرد مستلزم درک جامع نیازهای فعلی و آینده مرکز داده شما است. همانگونه که در مطالب بالد نیز توضیح دادیم، رک ایستاده در انواع مختلفی برای تجهیزات و فضاهای مختلفی تولید می گردد و انتخاب هر یک به عوامل زیادی بستگی دارد. در زمان خرید رک ایستاده نکات زیر را در نظر بگیرید؛

بیشتر بخوانید: رک ایستاده

·         فضای در دسترس

در زمان خرید رک ایستاده، به فضای قرار دادن رک دقت کنید و مطمئن شوید که فضای کافی برای نصب و نگهداری آن دارید.

·         تهویه هوای درون رک

یکی از موارد مهم در زمان خرید رک ایستاده در شهرکرد، انتخاب نوع رک بر اساس نحوه تهویه هوای درون رک و سیستم های سرمایشی مرکز داده است. اگر از یک سیستم سرمایشی مرکزی برای خنک سازی و تبادل هوای درون رک استفاده می کنید، رک هایی با بدنه‌ مشبک یا بدون درب برای شما ایده آل اند.

در صورتی دفتر کار شما فاقد تهویه مطبوع مرکزی است، رک های شبکه با بدنه فلزی ساده را انتخاب کنید، تا فن تعبیه شده در آن به خوبی هوا را در آن به گردش در آورد و فضای رک را خنک کند.‌

·         ظرفیت رک ایستاده

در زمان خرید رک ایستاده به ظرفیت رک، استحکام بدنه و سینی های آن بر اساس میزان باری که باید تحمل کند، دقت کنید.‌ اگر قرار است درون رک تجهیزات سنگینی مانند سرور نگهداری شود، بهتر است رک هایی با بدنه مستحکم و ظرفیت بالا را خریداری نمایید.‌

·         ابعاد رک ایستاده

اندازه رک سرور مورد نیاز شما به تعداد و اندازه اجزایی که قصد دارید در آن قرار دهید بستگی دارد. به یاد داشته باشید که نه تنها تجهیزات فعلی خود را در نظر بگیرید، بلکه موارد اضافی احتمالی آینده را نیز در نظر بگیرید.

رک ایستاده در سه بعد ارتفاع، عرض و عمق ساخته می شود، که ارتفاع که با یونیت بیان می شود و نقش اصلی را در نامگذاری رک بر حسب سایز دارد. متناسب با سایز تجهیزات خود باید تعداد یونیت های رک را معین کنید، البته عرض و عمق را نیز نادیده نگیرید.

     ابعاد رک ایستاده

·         نیاز به ارتقا رک ایستاده

یکی از اصول مهمی که در زمان خرید رک ایستاده در شهرکرد، همه از آن غافل می شوند نیاز ارتقا رک در آینده متناسب با توسعه و گسترش شرکت است. پس در زمان خرید فقط تجهیزات فعلی را در نظر نگیرید، بلکه به ارتقا تجهیزات خود در آینده نیز فکر کنید.‌

·         خرید از مراکز معتبر

آخرین نکته برای خرید رک ایستاده در شهرکرد این است، که این محصول را از مراکز معتبر خریداری کنید. تشخیص رک با کیفیت از نامرغوب، رک اورجینال از تقلبی و … برای مبتدی ها کار آسانی نیست.

برای اینکه یک خرید راحت و مطمئن داشته باشید، این محصول را از نمایندگی های مجاز و فروشگاه های معتبر خریداری کنید. سایت آماد سیستم از فروشگاه های معتبری است، که زیر نظر کارخانه آماد سیستم تاسیس شده است، تا این محصول را به طور مستقیم از تولیدی به مشتری برساند.

قیمت رک ایستاده در شهرکرد

رک ایستاده در شهرکرد تحت تاثیر عوامل مختلفی با قیمت های گوناگون عرضه می شود، به نحوی که گاهی نمی توان بر حسب قیمت تصمیم گرفت، که این محصول کیفیت لازم را دارد یا خیر! امروزه خرید محصول و تعیین کیفیت و کارآمدی آن بر حسب قیمت یک کار اشتباه است.

در جهان مدرن امروز بر عکس گذشته، نمی توان با قاطعیت گفت این محصول به این دلیل که از مواد نا مرغوبی و در یک کارگاه غیر حرفه ای ساخته شده، ارزان است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تجهیزات و روی کار آمدن فروشگاه های آنلاین، تولید کننده ها با نیروی کار کمتری محصولات را تولید و از سوی دیگر برای ارتباط با مشتری در شهرهای مختلف نیازی به واسطه ندارند.

هنگامی که محصول با ماشین آلات مدرن تولید و بدون دخالت واسطه عرضه گردد، بسیاری از هزینه های اضافی مانند دستمزد کارکنان و سود واسطه، حذف می شود و این کالا را با قیمت ارزانی خریداری می کنید. برند آماد سیستم تمام محصولات خود را از طریق سایتی به همین نام با قیمت تولید به صورت کلی و جزئی عرضه می دارد.

رک ایستاده در شهرکرد کیفیتی هم سطح رقبای داخلی و خارجی دارد، ولی از آنجایی که دست تجار و واسطه ها در فروش این محصولات کوتاه شده و با تجهیزات پیشرفته در زمان کم به میزان انبوه تولید می گررد، با قیمتی ارزان عرضه می شود.

قیمت رک ایستاده در شهرکرد

سخن پایانی

مقاله خرید، قیمت و تولید رک ایستاده در شهرکرد توسط گروه صنعتی آماد سیستم نگاشته شده است. شرکت آماد سیستم یکی از شرکت های معتبر ایرانی است، که به طور حرفه ای در زمینه تولید انواع رک های سرور، رک های شبکه، رک های دیواری، رک های اوت دور، متعلقات رک و … فعالیت می کند.‌

نظرات شما

نظر شما پس از تایید از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود

مشاوره رایگان تلفنی
026-34705574