خرید، قیمت و تولید رک ایستاده در لواسان

خانه    بلاگ      خرید، قیمت و تولید رک ایستاده در لواسان
خرید، قیمت و تولید رک ایستاده در لواسان

رک های ایستاده به عنوان یکی از ضروریات در شبکه به شمار می روند. با استفاده از این محصولات می توانید به شبکه نظم ببخشید، در جهت امنیت آن گام بردارید. موارد مهمی در زمینه خرید ، قیمت و تولید رک ایستاده در لواسان وجود دارد، که قصد داریم در ادامه به آن ها بپردازیم.

رک های ایستاده دارای قابلیت های مختلفی هستند، طراحی و ساخت آن ها باید بر اساس اصول و استانداردهای جهانی انجام بگیرد، از این رو در هنگام تولید آن ها باید دقت زیادی از سوی تولید کننده وجود داشته باشد.

تولید رک ایستاده در لواسان

تولید رک ایستاده در لواسان بر اساس اخرین متدها و استانداردهای روز دنیا انجام می گیرد. در ابتدای امر طراحی این رک ها انجام گرفته، سپس با استفاده از ماشین های پیشرفته برش داده می شود. پس از مرحله ی برش کاری با روش های مخصوص این ورقه ها را به همدیگر جوش می دهند.

پس از انجام فرایند بالا رک های ایستاده به مرحله ی رنگ آمیزی و پرداخت می رسند. انجام این مراحل نه تنها در زیبایی کار تاثیر زیادی دارند، که موجب بالا رفتن میزان مقاومت رک ها در برابر رطوبت و پوسیدگی می شوند. در ادامه فرایند تولید رک ایستاده در لواسان مونتاژ و تست کیفیت انجام می گیرد. در صورتی که همه ی استانداردها رعایت شده باشد، رک ها را به بازار عرضه می کنند.

نکته ی دیگر اینکه انتخاب متریال مناسب، برای رک ها موجب می شود، که این تجهیزات در برابر از هم گسیختگی و فشارهای ناشی از عوامل محیطی بسیار مقاوم باشند.

تولید رک ایستاده در لواسان

خرید رک ایستاده در لواسان

افرادی که قصد خرید رک ایستاده در لواسان دارند، باید به نکات زیر توجه زیادی داشته باشند.

·         مدل رک ایستاده

در هنگام خرید رک ایستاده در لواسان لازم است، به مدل این تجهیزات دقت نمایید. درست است که این رک ها از لحاظ عملکرد، اجرا و ساختار چندان با هم تفاوتی ندارند، به شکل تقریبا یکسانی هستند، اما در انواع گوناگونی نظیر رک های ایستاده کاملا بسته، نمونه های مخصوص محیط های سر باز، رک های اپن فریم و … ساخته می شوند. دقت داشته باشید هنگام خرید این محصولات کدام نمونه با شرایط شما مطابقت و همخوانی دارد.

در هنگام خرید رک ایستاده در لواسان باید دقت داشته باشید، که محصول مورد نظر در مقابل شرایط اقلیمی و جوی پایدار و مقاومت زیادی داشته باشد. رک های استاندارد دارای درب و قفل های امتیتی با استحکام بالایی هستند.

·         اندازه رک ایستاده

یکی دیگر از مواردی که در هنگام خرید رک ایستاده باید به آن توجه داشته باشید، اندازه ی رک ها است که محاسبه ی آن ها توسط تعداد درایو یا محفظه ها انجام می گیرد. معمولا رک های ایستاده دارای 5 تا 12 تا یونیت هستند. به این ترتیب خریداران باید بر اساس میزان تجهیزاتی که در شبکه ی آن ها موجود است، تعداد یونیت ها را انتخاب کنند، تا بتوانند به شیوه ی صحیحی به حفظ و سازماندهی آن ها بپردازند. بنابراین پیش از هر نوع اقدامی جهت خرید رک ایستاده در لواسان لازم است، ابعاد و میزان تجهیزات خود را به شکل مرتب مورد بررسی قرار دهید.

بیشتر بخوانید: رک دیواری

·         ظرفیت رک ایستاده

یکی دیگر از فاکتورهای مهم در هنگام خرید رک های ایستاده، در نظر گرفتن ظرفیت رک ها بر اساس وزن این تجهیزات می باشد. با توجه به اینکه رک های ایستاده معمولا در فضای بیرونی نصب می شوند، برای محافظت از تجهیزات شبکه باید به این موضوع توجه زیادی شود. در صورتی که رک های ایستاده بیش از اندازه ی مجاز تجهیزات را درون خود جای دهند، باید رک ها را به گونه ای انتخاب کنید، که از لحاظ عمق، ارتفاع و عرض با تجهیزات درون شبکه ای شما در هماهنگی باشد.

·         مواد رک

در زمان خرید رک ایستاده در لواسان باید محصولاتی را انتخاب کنید، که از متریال باکیفیت و مرغوب ساخته شده باشند. در غیر این صورت با گذشت زمان دجار مشکل می شوند. معمولا رک های ایستاده را برای افزایش مقاومت تحت فرایند رنگ آمیزی با روش الکترواستاتیک قرار می دهند، این رک ها دارای پوشش ضد زنگ هستند.

·         نحوه ی تهویه در رک های ایستاده

یکی از مهمترین ویژگی های رک های ایستاده مجهز بودن این وسایل به سیستم تهویه می باشد. در هنگام خرید لازم است بدنه ی رک ایستاده را با دقت زیادی بررسی نمایید، تا از وجود سیستم تهویه مطمئن شوید. وجود تهویه در ساختار این رک ها موجب می شود، در زمانی که دستگاه و تجهیزات به شکل همزمان با همدیگر روشن شوند، گرما به وسیله تهویه کاهش پیدا می کند، این امر باعث طول عمر تجهیزات شبکه هم می شود.

نحوه ی تهویه در رک های ایستاده

قیمت رک ایستاده در لواسان

قیمت رک ایستاده در لواسان به عوامل مختلفی بستگی دارد. نکته ی مهم اینکه قیمت این محصولات در شهرهای مختلف متفاوت می باشد. یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت رک ایستاده، قیمت متریال اولیه برای ساخت این تجهیزات می باشد. فاکتورهای مهم دیگری نظیر ابعاد و اندازه ی رک ها، برند سازنده، قفل های پیشرفته، تجهیزات مخصوص کنترل سیم ها، نحوه ی تهویه و …. باعث افزایش قیمت رک ها می باشند.

رک هایی که از جنس متریال های باکیفیت ساخته شده اند، نظیر آلومینیوم، استیل ضد زنگ نسبت به رک های باکیفیت کمتر قیمت بیشتری دارند. برند سازنده ی رک ها نیز بر روی قیمت آن ها تاثیر مستقیمی دارند. بنابراین در هنگام خرید باید به همه ی این موارد باید توجه داشته باشید.

سخن پایانی

در این مطلب مواردی مانند خرید ، قیمت و تولید رک ایستاده در لواسان مورد بررسی قرار دادیم. آشنایی با این عوامل باعث می شود، افراد در هنگام خرید رک های ایستاده نهایت دقت را داشته باشند. همانطور که قبلا هم اشاره کردیم برند تولیدکننده ی رک های ایستاده یکی از موارد بسیار مهم به شمار می رود.

آماد سیستم به عنوان یکی از تولید کنندگان داخلی انواع رک های ایستاده به شمار می رود. با انتخاب این برند می توانید رک های باکیفیت و قیمت مناسب را خریداری کنید. بهتر است پیش از انتخاب رک ها از مشاوره لازم برخوردار شوید.

نظرات شما

نظر شما پس از تایید از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود

مشاوره رایگان تلفنی
026-34705574