خرید، قیمت و تولید رک دیواری در یاسوج

خانه    بلاگ      خرید، قیمت و تولید رک دیواری در یاسوج
رک دیواری در یاسوج

برای آشنایی بیشتر با این اصول قصد داریم خرید، قیمت و تولید رک دیواری در یاسوج را مورد بررسی قرار دهیم. برای آشنایی بیشتر با ما همراه باشید.

امروزه رک های دیواری به عنوان یکی از تجهیزات ضروری در دیتاسنترها به شمار می روند. این تجهیزات بر اساس استانداردهای جهانی تولید می شوند. معمولا از رک های دیواری در مکان هایی استفاده می کنند، که با کمبود فضا مواجه هستند. برای انتخاب رک دیواری مناسب، لازم است تجهیزات شبکه را با دقت زیادی مورد بررسی قرار دهید.

تولید رک دیواری در یاسوج

تولید رک دیواری در یاسوج باید بر اساس قواهد و استانداردهای روز دنیا انجام بگیرد. قصد داریم به شکل کوتاه مراحل تولید این تجهیزات را مورد بررسی قرار دهیم.

تولید رک دیواری در یاسوج

.طراحی رک دیواری

اولین مرحله برای تولید رک های دیواری پروسه ی طراحی این تجهیزات می باشد. این مرحله از تولید باید بر اساس اصول و استانداردهای خاص و تحت نظر مهندسان مجرب انجام بگیرد. طراحی رک دیواری باید بر مبنای متدهای روز دنیا انجام بگیرد. پس از اینکه طراحی رک ها انجام شد، با کمک نرم افزارهای کامپیوتری مواردی مانند مقاومت، تهویه، کابل کشی، ابعاد و اندازه ی رک ها را تست می کنند.

اطلاعات فوق در حین تولید رک ایستاده در یاسوج، درون نرم افزارهای خاص ثبت می گردد. با استفاده از این نرم افزارها می توانید میزان هزینه های تولید، متریال اولیه به کار رفته در ساخت محصولات را به شکل دقیق ردیابی کنید.

·پروسه برشکاری رک ها

مرحله بعد تولید رک های دیواری در یاسوج به برشکاری رک ها مربوط می شود. در این مرحله با استفاده از ماشین آلات صنعتی ورق های فلزی را با دقت زیادی برش می دهند. در این پروسه برش ها و سوراخ هایی را ایجاد می کنند، که با طراحی محصول تناسب داشته باشد. در هنگام  تولید رک دیواری در یاسوج هر کدام از اجزا را به شکل جداگانه برش می دهند. این امر موجب می شود، که از بروز خطا و اشتباه جلوگیری شود، برای ساخت این محصولات لازم است، اجزا را پیش از شکل گیری و جوشکاری کمی خم کنند.

·جوشکاری

مرحله ی جوشکاری رک های دیواری بسیار مهم است. در این قسمت از پروسه ی تولید ورقه ها را برش داده سپس قطعات را با استفاده از جوش ریز به صورت کاملا هماهنگ به یکدیگر متصل می کنند.

·پرداخت و رنگ آمیزی

یکی از مراحل بسیار مهم در تولید رک ایستاده در یاسوج انجام پرداخت و رنگ آمیزی است. این مرحله موجب می شود، که رک های دیواری در برابر عوامل بیرونی نظیر نور خورشید، رطوبت و …. پایداری زیادی داشته باشند. در ابتدا لازم است، که سطح رک ها را به شکل یکدست پرداختکاری کنند، این امر موجب می شود که این تجهیزات چسبندگی لازم را برای رنگ آمیزی داشته باشند.

·مونتاژ و تست

در مرحله ی پایانی از تولید رک های دیواری، قطعات تشکیل دهنده ی محصول را در کنار یکدیگر قرار می دهند، سپس مرحله ی مونتاژ را انجام می دهند. پس از آن لازم است، برای اطمینان از امنیت رک ها، جهت محافظت از تکنولوژی اطلاعات کاربران، بر روی آن ها تست هایی را انجام می دهند.

خرید رک دیواری در یاسوج

پس از توصیف فرایند تولید رک های دیواری، قصد داریم درباره ی نحوه خرید رک دیواری در یاسوج به نکاتی اشاره کنیم. اولین گزینه که در هنگام خرید رک های دیواری مطرح می شود، نوع تجهیزات، سایز، اندازه، وزن، مرکز داده و ….. می باشد. پس از اینکه محصول مورد نظرتان را انتخاب کردید دقت کنید جنس این رک های از چه متریالی انتخاب شده است.

دقت داشته باشید در هنگام خرید رک دیواری به مراکز معتبر مراجعه کنید. پیش از خرید رک های دیواری در یاسوج بهتر است، از افراد متخصص و حرفه ای مشاوره های لازم را دریافت کنید.

قیمت رک دیواری در یاسوج

عوامل مختلفی بر قیمت رک دیواری در یاسوج تاثیر می گذارد. یکی از مهمترین مواردی که در این موقعیت به آن توجه می شود، قیمت رک های دیواری می باشد. این محصولات در ابعاد و اندازه های مختلفی ارائه می شوند. رک های دیواری دارای یونیت های متعددی هستند که بر روی ابعاد آن ها تاثیر زیادی می گذارد.

عمق رک ها نیز یک مورد دیگر است که در این موقعیت به آن توجه می شود. این محصولات با عمق های مختلفی تولید شده، که امکان قرارگیری تجهیزات را درون این محفظه ها به وجود می آورد. جنس رک های دیواری یک پارامتر بسیار مهم در تعیین قیمت این محصولات می باشد. معمولا جنس رک های دیواری را از میان متریال های مرغوب مانند استیل ضد زنگ، آلومینیوم با کیفیت استفاده می کنند. به هر میزان کیفیت این مواد بیشتر باشد، رک ها از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

از جمله فاکتورهایی که بر قیمت رک دیواری در یاسوج تاثیر می گذارد، قفل های تعبیه شده بر روی درب ها می باشد. این قفل ها به صورت دیجیتال و مکانیکی هستند. وجود تجهیزات حرفه ای در ساختر رک ها موجب افزایش قیمت می باشد. این اجزا شامل سوئیچ های رکمونت، فن های خنک کننده که موجب می شودند دمای تجهیزات شبکه را کاهش پیدا کند. وجود این فن ها به طولانی شدن عمر تجهیزات کمک زیادی می کند. در ادامه ویژگی های فنی می توانیم به وجود، امکاناتی مانند مدیریت و دسترسی به کابل ها اشاره کنیم.

بیستر بخوانید: خرید، قیمت و تولید رک ایستاده در سنندج

ظرفیت یا میزان تحمل وزن نیز در این زمینه بسیار حائز اهمیت است.

 

قیمت رک دیواری در یاسوج

سخن پایانی

در این مطلب سعی کردیم موارد بسیار مهم از قبیل خرید، قیمت و تولید رک دیواری در یاسوج را مورد بررسی قرار دهیم. حال که با این فاکتورها آشنا شدیم، لازم است بدانید در هنگام خرید رک دیواری در یاسوج باید مواردی را در نظر بگیرید، تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

با توجه به اهمیت رک های دیواری در ایجاد امنیت در شبکه، محافظت از تجهیزات لازم است، در هنگام انتخاب رک ها برندهای معتبر را انتخاب کنید. آماد سیستم به عنوان یک برند داخلی معتبر سال هاست که با استفاده از تجربه، مهارت و آخرین متدهای روز دنیا وظیفه تولید و تامین انواع رک ها را بر عهده دارد.

نظرات شما

نظر شما پس از تایید از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود

مشاوره رایگان تلفنی
026-34705574