خرید ، قیمت و تولید رک ایستاده در بیرجند

خانه    بلاگ      خرید ، قیمت و تولید رک ایستاده در بیرجند
خرید ، قیمت و تولید رک ایستاده در بیرجند

رک ایستاده در بیرجند از فلز ساخته شده و به منظور نگهداری تجهیزات سیسکو استفاده می شود. این محصول همچنین به عنوان یک کابینت یا قفس برای محافظت و سازماندهی تجهیزات استفاده می شود.

تجهیزات سیسکو شامل سوئیچ ها، روترها، فایروال ها و سایر دستگاه های شبکه هستند که برای ارتباط و مدیریت شبکه طراحی شده اند، این تجهیزات زمانی به برقراری ارتباطات می انجامند که به شکلی کاملا موثر و ایمن در محیطی و مکانی خاص تحت عنوان رک سازمان دهی شوند.

مجموعه آماد سیستم به عنوان بزرگترین تولید کننده درک شبکه، این مقاله را برایتان تدوین نموده است، لطفا این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

تولید رک ایستاده در بیرجند

در فرآیند تولید رک ایستاده در بیرجند از انواع متریال استفاده شده و قطعاتی تولید می گردد. این قطعات به هم وصل شده و در نهایت یک رک ایستاده را می سازند، موارد زیر معرف این قطعات مهم رک در پروسه تولید می باشد؛

 1. بدنه رک: برای ساخت بدنه رک ایستاده، از فلزهای مانند فولاد یا آلومینیوم استفاده می شود. این فلزها به عنوان سازه اصلی رک عمل می کنند و برای باربری و حفاظت از تجهیزات در داخل محفظه استفاده می شوند.
 2. درب و سقف رک: درب و سقف رک معمولاً از فلز ساخته شده اند و به منظور دسترسی آسان و محافظت از تجهیزات طراحی می شوند. درب ها معمولاً قابل باز و بسته کردن هستند و سیستم مدیریت هوا نیز به آن ها و نوع طراحی شان وابسته است‌.
 3. پنل های جلویی و پشتی رک: پنل های جلویی و پشتی رک به منظور نصب تجهیزات شبکه و اتصال کابل ها ساخته شده اند. این پنل ها قابل تعویض بوده و معمولاً شلوغی کابل ها را مدیریت می کنند. در تولید رک ایستاده در بیرجند حتما این گونه پنل ها ساخته خواهند شد.
 4. سیستم قفل رک: برای افزایش امنیت و جلوگیری از دسترسی غیرمجاز، قفل های مناسبی برای رک طراحی شده، که دارای کلید یا کارت مخصوص هستند. این قفل ها می توانند به رک متصل شوند و دسترسی به داخل را محدود نمایند.
 5. شاسی رک: شاسی رک مخصوصا نمونه ایستاده در واقع چارچوب اصلی محصول بوده، که از چهار چرخ و قابلیت تنظیم ارتفاع برخوردار است و برای حمل و نقل آسان رک استفاده می گردد.

آیتم های بالا همگی قطعات و بدنه اصلی رک ایستاده در بیرجند می باشند، که مطابق با نوع و مدل رک طراحی می شوند و حتما از استاندارد های مربوطه پیروی می نمایند.

تولید رک ایستاده در بیرجند

خرید رک ایستاده در بیرجند

در پروسه و فرآیند خرید رک ایستاده در بیرجند نمی توان یک سری آیتم ها را نادیده گرفت، چرا که به شدت اهمیت دارند و کیفیت خرید انجام شده به آن ها وابسته است، به موارد زیر توجه نمایید؛

 1. یکی از اولین مواردی که باید در نظر بگیرید، ابعاد رک است. ابعاد رک باید به گونه ای باشد که بتوانید تمام تجهیزات خود را در آن نصب کنید. به این نکته توجه کنید که ابعاد معمولی رک به طول 19 اینچ و عرض یک واحد استاندارد است. البته تنوع در این ابعاد وجود دارد، اما کاملا استاندارد خواهد بود.
 2. بدنه رک بایستی از سازگاری بالایی بهره مند باشد و قادر به تحمل وزن و دمای ناشی از فعالیت دستگاه ها باشد. بهترین فلزات باید در این رک ها بکار برود و دارای سیستم تهویه نیز باشد.
 3. بایستی که رک دارای قفل مناسب برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز باشد. این امر به امنیت تجهیزات شما کمک کرده و نباید در خرید رک ایستاده در بیرجند نسبت به آن بی تفاوت بود‌.
 4. سیستم تهویه قوی و قدرتمند از جمله آپشن های رک ایستاده بوده، که دمای دستگاه های داخلی را در محدوده قابل قبول نگه می دارد و از احتمال خرابی تجهیزات و اتصالات در اثر گرما محافظت می کند. البته لازم بوده تا رک از انتشار صدا ها هنگام فعالیت دستگاه ها جلوگیری نماید.
 5. مطمئن شوید که رک دارای سیستم کابل کشی مناسب است و شما قادر به مدیریت درست کابل ها هستید. این موضوع به پیکربندی آسان تجهیزات و مدیریت و بازدهی کابل ها کمک زیادی می نماید، که ملزم به چک کردن این آپشن در هنگام خرید رک ایستاده در بیرجند هستیم.
 6. در صورتی که نیاز به تنظیم ارتفاع رک دارید، به سراغ پایه های رک رفته و آن ها را بررسی نمایید. این موضوع به شما امکان می دهد رک را با ارتفاع دلخواه خود تنظیم کنید.
 7. رک بایستی دارای توان نگهداری تمام تجهیزات را داشته باشد و بستری مناسب جهت نصب تجهیزات سیسکو باشد. از جمله تجهیزاتی که رک به آن ها نیاز دارد، تجهیزات مرتبط با اتصال به منبع برق است.

آیتم های بالا فاکتور های مهمی هستند، که در خرید رک ایستاده در بیرجند با کیفیتی بسیار بالا، باید به آن توجه داشت. شاید بررسی این همه آیتم کار سختی باشد، اما بهترین اقدام مراجعه به آماد سیستم می باشد.

بیشتر بخوانید: خرید رک ایستاده

قیمت رک ایستاده در بیرجند

شاید در ظاهر با یک محصول ساده تحت عنوان رک ایستاده در بیرجند مواجه باشیم، که از ثبات قیمت برخودار است، اما در حقیقت این محصول کاملا پیچیده بوده و قیمت آن تحت تاثیر عوامل مختلفی است، که به بررسی آن می پردازیم؛

 1. جنس و کیفیت بدنه: هر چه فلز بکار رفته شده در رک کیفیت بالاتری داشته باشد، قیمت بالاتری خواهد داشت. فلزهای مانند فولاد، آلومینیوم و یا فایبرگلاس و حتی شیشه سکوریت در این محصول استفاده خواهد شد، که علاوه قیمت را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد.
 2. ابعاد و ظرفیت: عمق، عرض و ارتفاع رک ها می تواند تأثیر زیادی بر قیمت آنها داشته باشد. رک های بزرگتر و که قادر به جایگزینی تعداد بیشتری تجهیزات هستند، معمولاً قیمت بالاتری دارند.
 3. محل نصب: نحوه نصب رک نیز می تواند قیمت را تحت تأثیر قرار دهد. رک هایی که برای استفاده در محیط های خشن و مستعد شرایط محیطی نامساعد ساخته شده اند، معمولاً قیمت بالاتری دارند.
 4. قابلیت ها و امکانات اضافی: برخی رک ها با ویژگی های اضافی مانند؛ قفل کن، تهویه هوا، پنل های جلویی شیشه ای، و… همراه هستند، که این ویژگی ها معمولاً قیمت را بالا می برد.
 5. برند: برند رک نیز می تواند قیمت رک ایستاده در بیرجند را تحت تأثیر قرار دهد. برندهای معروف معمولاً برای کیفیت برتر و سابقه خوبشان، قیمت بیشتری را برای رک ها در نظر می گیرند.

آیتم های بالا همگی مواردی هستند، که قیمت رک را تحت تاثیر قرار می دهند و سبب افزایش و کاهش آن می شوند. باید این نکته را مد نظر قرار دهید، که تمامی این عوامل می تواند توسط مجموعه ای همچون آماد سیستم کنترل شود.

 

قیمت رک ایستاده در بیرجند

کلام آخر

در این مبحث به بررسی رک ایستاده در بیرجند پرداختیم. این محصول کاربرد زیادی داشته و پذیرای تجهیزات و دستگاه های بسیار زیادی است، که در سیستم شبکه استفاده می شوند. این رک ها توسط مجموعه آماد سیستم تولید شده و توسط ایشان نیز مستقیما به مصرف کنندگان و خریداران اصلی ارائه نی گردد.

کیفیت رک ها در این مجموعه کاملا تضمین شده است و در مقابل قیمت مناسبی دارند. اگر خواهان تامین بهترین رک ایستاده و همچنین دیواری می باشید، مستقیما به وب سایت این مجموعه مراجعه نمایید.

نظرات شما

نظر شما پس از تایید از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود

مشاوره رایگان تلفنی
026-34705574