خرید ، قیمت و تولید رک دیواری در کرمانشاه

خانه    بلاگ      خرید ، قیمت و تولید رک دیواری در کرمانشاه
قیمت و تولید رک دیواری در کرمانشاه

پیش از هر چیز باید به این موضوع اشاره کنیم که رک دیواری چیست؟ این تجهیزات از جنس فلز ساخته می شوند و برای نگهداری از تجهیزات شبکه مورد استفاده قرار می گیرند. بکارگیری رک های دیواری در ساختار سرورها و شبکه موجب می شود، ابزارهایی مانند روتر، سوئیچ، مودم و غیره از آسیب و گزندهای احتمالی در امان بمانند. در ادامه قصد داریم قیمت و تولید رک دیواری در کرمانشاه را از مناظر مختلف مورد بررسی قرار دهیم.

رک های دیواری را معمولا مجهز به خنک کننده هستند، دمای تجهیزات درون شبکه را در حد استاندارد نگه می دارند.

تولید رک دیواری در کرمانشاه

معمولا این سوال مطرح می شود که قیمت و تولید رک دیواری در کرمانشاه چه مزیت هایی دارد؟ در ادامه قصد داریم به برخی از این مزایا اشاره کنیم.

  • اولین ویژگی تولید رک های دیواری این است، که باعث ایجاد نظم و ترتیب در میان تجهیزات درون شبکه و سرورها می شوند.
  • استفاده از رک های دیواری در سرور و شبکه ها چیدمان مرتبی ایجاد می کنند. همین امر موجب می شود که در زمان نیاز به تعمیرات در شبکه سریعا مشکل تشخیص داده شود، به میزان زیادی در زمان صرفه جویی شود.
  • یکی دیگر از مهمترین ویژگی های قیمت و تولید رک دیواری در کرمانشاه این است، که تجهیزات شبکه در معرض آسیب ها و صدمات جدی قرار نمی گیرند.
  • مهمترین دلیل استفاده از رک های دیواری کنترل دمای تجهیزات و ایجاد دمای استاندارد است. این رک های دیواری مجهز به فن و سیستم های خنک کننده می باشند، اغلب از آن ها برای پایین آوردن دمای تجهیزات شبکه استفاده می گردد.
  • ایجاد امنیت یکی دیگر از دلایل استفاده از رک های دیواری می باشد. زمانی که تجهیزات درون رک های دیواری قرار می گیرند، به جز کارکنان افراد دیگری نمی تواند به این ابزار و سیستم دسترسی داشته باشد. همین امر به افزایش امنیت شبکه کمک زیادی می کند.

تولید رک دیواری در کرمانشاه

قیمت رک دیواری در کرمانشاه

همانطور که می دانید قیمت و تولید رک دیواری در کرمانشاه به موارد مختلفی بستگی دارد. اولین گزینه ای که بر روی قیمت رک های دیواری تاثیر دارد جنس و نوع بدنه ی این محصولات است. رک های دیواری از یونیت های مختلفی مانند 6، 9 یونیت تشکیل شده اند. این موارد بر قیمت این تجهیزات تاثیر مستقیمی می گذارد.

البته در مورد قیمت رک های دیواری امروزه نمی توانیم قاطعانه نظر خود را اعلام کنیم به دلیل نوساناتی که در بازار وجود دارد، امروزه قیمت ها متغیر هستند، این موضوع شامل رک های دیواری نیز می شوند. یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر قیمت رک های دیواری در کرمانشاه برند این ابزار می باشد.

بیشتر بخوانید: طول کابل شبکه بر سرعت و کیفیت سیگنال ها

خرید رک دیواری در کرمانشاه

در هنگام خرید رک دیواری در کرمانشاه باید به مواردی توجه کنید تا در آینده دچار مشکل نشوید. معمولا رک های دیواری را بر اساس نوع شبکه یا سرور و تجهیزات به کار رفته در درون آن ها انتخاب می کنند.

§         ارتفاع رک

یکی از معیارهای سنجش و ارزش گذاری رک ها ارتفاع این تجهیزات می باشد. همانطور که قبلا اشاره کردیم رک ها از قسمت هایی به نام یونیت تشکیل شده اند. تعداد این یونیت ها میزان ارتفاع رک های دیواری را مشخص می کنند. از نظر استانداردهای جهانی معمولا اندازه ای که برای یونیت ها در نظر می گیرند 4.5 سانتی متر می باشد. این فضا باید بتواند تجهیزاتی مانند سوئیچ و روتر را درون خود جای بدهد. قیمت و تولید رک دیواری در کرمانشاه با رعایت استانداردها باید انجام گیرد.

§         عرض دهانه رک دیواری

یر اساس استاندارد ها و متدهای روز دنیا در هنگام خرید رک دیواری در کرمانشاه باید محصولاتی را انتخاب کنید که دهانه ی آن ها حداقل 19 اینچ که معادل 48 سانتی متر است باشد. معمولا اکثر تجهیزات از این اندازه کوچکتر هستند. در صورتی که تجهیزات شبکه شما از اندازه های معمول بزرگتر باشد باید رک هایی با دهانه بزرگتر را انتخاب کنید. نکته مهمی که می توانیم به آن اشاره کنیم درباره تجهیزات رک مونتی است که به ابزاری اطلاق می شود، که قابلیت نصب در رک های 19 اینچی را دارند.

§         عمق رک

در هنگام قیمت و تولید رک دیواری در کرمانشاه لازم است به عمق آن توجه کنید. زیرا این رک ها بر اساس موقعیت و شرایط مختلف در نمونه های متفاوتی تولید می شوند. بهترین میزان عمق برای رک های دیواری شبکه 40 سانت پیشنهاد می شود.

بیشتر بخوانید: رایزر در سرور چیست؟

§         ضخامت بدنه رک

رک های استاندارد دارای بدنه ای محکم هستند که معمولا از جنس فلزاتی مانند آهن ساخته شده اند. یک رک دیواری با کیفیت این قابلیت را دارد که در برابر وزن تجهیزات داخلی شبکه ها از مقاومت بالایی برخوردار باشد و به مرور زمان دفرمه نشود. دلیل استفاده از آهن در ساخت این نوع تجهیزات مقاومت بالای آن در برابر فشار می باشد. دقت داشته باشید در هنگام خرید رک دیواری در کرمانشاه باید بدانید که یکی از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت رک ها ضخامت آن ها می باشد. این تفاوت قیمت بر اساس ضخامت و کیفیت رک به وجود می آید. قیمت و تولید رک دیواری در کرمانشاه به عوامل متعددی وابسته است.

با استفاده از رک های دیواری می توانید در جهت کارکرد صحیح شبکه گام بردارید. وجود سیستم های خنک کننده در ساختار رک ها امکان کنترل گردش هوای بهینه را در شبکه تجهیزات به وجود می آورد. یکی از مهمترین دلایل استفاده از رک های دیواری پیشگیری از افزایش دما در تجهیزات درون آن ها می باشد.

زمانی که این تجهیزات درون رک های دیواری قرار می گیرند مدت زمان بیشتری دوام می آورند و از دسترس سارقان نیز در امان می مانند.

خرید رک دیواری در کرمانشاه

سخن پایانی

حال که با عوامل موثر بر ساخت، تولید، خرید و قیمت و تولید رک دیواری در کرمانشاه آشنا شدید باید بدانید، که یکی از مهمترین موارد در هنگام انتخاب رک مناسب برای شبکه انتخاب برند معتبر می باشد. نکته دیگر اینکه پیش از اقدام به خرید رک های دیواری لازم است مواردی را مورد بررسی قرار دهید. سپس بر اساس نیازتان یک نمونه مناسب را خریداری کنید.

بهتر است برای جلوگیری از هدر رفتن هزینه ها و زمان پیش از اقدام به خرید با افراد متخصص در این زمینه مشورت های لازم را داشته باشید. گروه آماد سیستم به عنوان یک تولید کننده متخصص می تواند مشاوره های لازم را در اختیار شما قرار دهد.

نظرات شما

نظر شما پس از تایید از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود

مشاوره رایگان تلفنی
026-34705574