خرید ، قیمت و تولید رک دیواری در گرگان

خانه    بلاگ      خرید ، قیمت و تولید رک دیواری در گرگان
خرید ، قیمت و تولید رک دیواری در گرگان

رک دیواری در گرگان با بهره مندی از بروز ترین فناوری های روز دنیا تولید می شود. حضور این تجهیز کاربردی برای برقراری سیستم شبکه الزامی است و به خوبی تجهیزات را با نظم و ترتیب در کنار هم قرار می دهد.

در واقع این محصول حکم یک نظم دهنده را دارد، که به بهترین نحو ممکن تجهیزات و دستگاه ها را سازماندهی می کند و از ایجاد اخلال در عملکرد سیستم جلوگیری می نماید. در این مقاله به خوبی در رابطه با رک دیواری در گرگان صحبت خواهیم نمود. لطفا با ما همراه شوید.

تولید رک دیواری در گرگان

رک دیواری، یک جعبه فلزی است که به طور عمده برای نگهداری تجهیزات سیسکو و دیگر تجهیزات شبکه استفاده می شود. پروسه ساخت و ساز رک دیواری در گرکان یک فرآیند کامل و دقیق بوده، که شامل چندین مرحله می باشد. موارد زیر به خوبی مراحل ساخت رک را تشریح می نماید؛

 • طراحی: ابتدا یک نمونه یا نقشه اولیه از رک طراحی شده، که بایستی متناسب با نیازها و مشخصات تجهیزاتی باشد، که قرار است در آن قرار گیرد. در این مرحله، ابعاد دقیق، تعداد قطعات و جزئیات دیگر را نیز تعیین خواهد شد، که البته بر اساس استاندارد هاست‌.
 • برش و خم: سپس، ورق های فلزی مورد نیاز برش خورده و خم می شوند. با استفاده از ابزارهای خاص و دستگاه های کنترل عددی، ورق ها به شکل های مورد نیاز خم می شوند. هر چه تجهیزات بروز تری در این مرحله استفاده شود، رک دیواری در گرگان کیفیت بهتری خواهد داشت.
 • جوشکاری: پس از خم کردن، قسمت های مختلف رک با یکدیگر جوش می خورند. این جوش ها برای تثبیت و تقویت قطعات اجرا می گردد. جوشکاری باید بسیار ظریف انجام شود، به نحوی که محل جوش قابل رویت نباشد و با جداسازی قطعات جوش خورده مواجه نشویم.
 • تمیز کردن و آماده سازی: بعد از جوشکاری، یک سری صیقل کاری انجام خواهد شد، تا سطح قطعات صاف و یکدست باشد. باید تمام ناخالصی ها از روی سطح قطعات پاک شود، چرا که این مرحله جهت آماده سازی رنگ آمیزی اجرا می گردد. در این مرحله از تولید رک دیواری در گرگان از تجهیزات و ابزار های پیشرفته استفاده خواهد شد.
 • رنگ آمیزی و پوشش دهی: پس از تمیز شدن، رک دیواری رنگ آمیزی و پوشش داده می شود. برای این امر از یک پوشش ضد زنگ و مقاوم در برابر خوردگی استفاده خواهد شد، تا رک در برابر آسیب های احتمالی محافظت شود.
 • نصب و مونتاژ: در این مرحله، لوازم جانبی و قطعات رک در کنار هم قرار می گیرند و نصب می شوند‌. پروسه مونتاژ بایستی با نهایت دقت انجام شود و کاملا دقیق و درست اجزای رک در کنار هم نصب شوند.

مراحل بالا تولید رک دیواری در گرگان را به خوبی تشریح می نماید. تک به تک مراحل بایستی تحت نظر تیم کنترل کیفیت انجام شود، تا به خوبی استاندارد ها رعایت شوند و با یک محصول کاربردی و با کیفیت مواجه شویم.

تولید رک دیواری در گرگان

خرید رک دیواری در گرگان

برای خرید رک دیواری در گرگان توصیه می شود، تا حتما به یک سری نکات کلیدی توجه نمایید و محصول مورد نظر خود را به بهترین نحو ممکن تهیه کنید. آیتم های زیر گویای این نکات مهم هستند؛

 • ابعاد و فضای موجود: در ابتدا، ابعاد فضایی که برای رک دیواری در نظر دارید را مورد بررسی قرار دهید. بررسی کنید که آیا فضای مورد نظر اندازه و ابعاد کافی را برای نصب رک دیواری دارد و یا این که بر اساس ابعاد فضا، به سراغ رک مناسب بروید.
 • بررسی پشتیبانی از تجهیزات: تایید کنید که رک دیواری قابلیت نصب و پشتیبانی از تجهیزات مورد نیاز شما را دارد. رک ها دارای مدل های مختلفی هستند، که صرفا برای فضای خاصی تهیه شده اند و بعضی از آن ها دارای محدودیت زیادی می باشد. از این رو برای خرید رک دیواری در گرگان باید به این نکته توجه نمایید.
 • استحکام و پایداری: مطمئن شوید که رک دیواری مورد نظر شما از جنس فلزی با کیفیت بالا ساخته شده است و از استحکام و پایداری مناسبی برخوردار است.

همچنین، بررسی کنید که آیا رک دارای بستر مناسب جهت نصب و اتصال به دیوار است یا نیاز به قرارگیری در زمین دارد. گاهی در ظاهر رک دیواری و ایستاده خیلی به هم شباهت دارند و تشخیص آن ها کار آسانی نیست.

 • مدیریت سیم کشی: برای خرید رک دیواری در گرگان به مدیریت کابلینگ رک توجه کنید. یک سری لوازم جانبی خاص برای مدیریت سیم کشی در رک وجود داشته، که بهتر بوده این محفظه فلزی از آن ها بهره مند باشد. قفل و سیستم امنیتی رک نیز جزو پارامتر های مهم بوده، که قبل از خرید باید آن ها را بررسی کنید.
 • امکان تهویه: رک دیواری باید حتما از سیستم تهویه مناسب بهره مند باشد، تا بتواند به خوبی حرارت تولید شده توسط تجهیزات را تخلیه کند. این موضوع در جلوگیری از گرمای بیش از حد در رک و در نتیجه خراب شدن تجهیزات بسیار مهم خواهد بود.
 • قابلیت پیکربندی مجدد: نوع طراحی و ساختار رک باید به نحوی باشد، تا هر زمان امکان پیکربندی مجدد را فراهم سازد. این امر سبب بهره وری بهتر از این محصول شده و در رابطه با خرید رک دیواری در گرگان باید این نکته را بررسی نمایید.

فراموش نکنید که قبل از خرید رک دیواری، تحقیق و مطالعه کافی انجام دهید و با تولیدکنندگان و فروشندگان معتبر در این زمینه مشورت کنید، تا یک خرید فوق العاده را تجربه نمایید.

بیشتر بخوانید: قیمت رک دیواری

قیمت رک دیواری در گرگان

قیمت رک دیواری در گرگان توسط چندین عامل مختلف تعیین می شود. در ادامه، به شما توضیح می دهیم که این عوامل چه هستند و چگونه قیمت رک دیواری را تحت تأثیر قرار می دهند؛

 • ابعاد و ظرفیت: یکی از عوامل اصلی تعیین قیمت رک دیواری، ظرفیت آن است. رک های دیواری با اندازه های مختلف و ظرفیت های متفاوت در بازار موجود هستند. رک های بزرگتر و با ظرفیت بیشتر قیمت بالاتری را دارند.
 • جنس و کیفیت ساخت: جنس مورد استفاده در ساخت رک دیواری نقش مهمی در تعیین قیمت آن خواهد داشت. رک های ساخته شده از فلز با کیفیت بالا (مانند فولاد) اغلب ارزانتر از رک های ساخته شده از فلزاتی گران بها (مانند آلومینیوم یا تیتانیوم) می باشند. همچنین، متریال بر کیفیت ساخت و اجزای درونی رک نیز تأثیر گذار خواهد بود.
 • برند و تولید کننده: برند و شرکت سازنده نیز یک فاکتور مهم در تعیین قیمت رک دیواری در گرگان خواهد بود. برندهای معروف و شرکت های معتبر تمایل دارند قیمت های بالاتری را اعمال نمایند، که این امر ناشی از رعایت استانداردهای کیفیتی است. در عین حال، برندهای معمولی تر و شرکت های کوچکتر قیمت های قابل قبول تری دارند. اما گاهی برند های شناخته شده بی جهت قیمت های گزافی را تعیین می کنند.
 • قابلیت ها و امکانات اضافی: ویژگی ها و امکانات اضافی مانند مدیریت کابل، تهویه، مکانیزم قفل و … به قیمت رک دیواری می افزاید. رک هایی که از آیتم ها و امکانات بیشتری بهره متد هستند، قطعا با قیمت بیشتر عرضه می گردند.
 • بازار: وضعیت بازار و رقابت بین تولید کنندگان و تامین کنندگان نیز قیمت رک ها را تحت تأثیر قرار می دهد. افزایش تقاضا سبب بالا رفتن قیمت رک دیواری در گرگان شده و افزایش عرضه به کاهش قیمت کابل می انجامد.

آیتم های بالا به خوبی بیان می کند، که قیمت رک تحت تاثیر چه عواملی است و چگونه می توان بر اساس این نکات قیمت را کنترل نمود.

 

قیمت رک دیواری در گرگان

کلام آخر

اگر شما جزو متقاضیان رک دیواری در گرگان هستید، به راحتی می توانید این کالا را با بهترین کیفیت ممکن تهیه نمایید. مجموعه آماد سیستم این گونه تجهیزات را به سرتاسر ایران ارسال می کند و بهترین خدمات پس از فروش را ارائه می نماید.

در این مرکز بهترین رک دیواری با کیفیتی فوق العاده و صد البته قیمتی مناسب عرضه می شود و مصرف کنندگان با پرداخت بهای کمتری نسبت به رک های خارجی، قادر به تامین محصولی مرغوب و قابل اعتماد هستند.

نظرات شما

نظر شما پس از تایید از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود

مشاوره رایگان تلفنی
026-34705574