سینی ثابت و متحرک در رک

خانه    بلاگ      سینی ثابت و متحرک در رک
سینی ثابت و متحرک در رک

سینی رک معمولا توسط شرکت های تولید کننده بسته به نیاز مصرف کننده در 2 نوع ساخته می شود. سینی ثابت که برای تجهیزات سبک در رک استفاده می شود و سینی متحرک که معمولا محل قرار گیری کیبورد و ماوس درون رک می باشد .
معمولاً در هر رك از تعدادي سيني به منظور جدا سازي بخش هاي مختلف و قرار دادن برخي از تجهيزات مانند سوئيچ و يا مانيتور سرور بر روي آن استفاده مي شود.

ویژگی های این سینی رک :

دارای ساختار متحرک

همان طور که از نام این محصول مشخص است این سینی در رده ی سینی های متحرک بوده و دارای ریل هایی جهت جا به جایی سینی می باشد .

دارای شیارهایی در کف سینی

در کف این سینی شیارهایی به منظور گردش هوا تعبیه شده است . این کار از افزایش دمای دستگاه جلوگیری می نماید .

دارای ریل های روان

ریل های روان و قفل دار این محصول به گونه ای است که حرکت سینی را تسهیل می بخشد .

دارای ساختار مقاوم

این سینی از جنس فلز می باشد و میتواند وزن اشیا را به خوبی تحمل نماید .

سینی ثابت رک :

طبقه های ثابت رک به سه نوع یک یونیت ، ۲ یونیت و تخت تقسیم می شوند . طبقه های یک یونیت که فقط در جلو رک پیچ می شوند برای قرارگیری تجهیزات سبک در رک استفاده می شوند و طبقه های ۲ یوینت برای تجهیزات با وزن متوسط . بر روی طبقه های تخت ثابت که چهار طرف رک پیچ می شوند می توان وزن های سنگینی مثل سرورهای تاور ، مانیتور ، یو پی اس و… قرار داد . طبقه های ثابت تخت نسبت به نوع رک دارای عمق های ۶۰ ، ۸۰ و ۱۰۰ سانتیمتری هستند .

سینی متحرک رک :

جهت قرارگیری کیبورد و ماوس درون رک مورد استفاده قرار می گیرد. هنگامی که درب رک را باز می کنید بصورت کشویی جلو می آید و با قرارگرفتن صندلی در زیر آن سرپرست شبکه می تواند مانند یک میز از آن استفاده کند . متناسب با نوع رک با کشوهای متفاوت ۶۰ ، ۸۰ و ۱۰۰ سانتیمتری ارائه می شود .

نظرات شما

نظر شما پس از تایید از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود

مشاوره رایگان تلفنی
026-34705574